Best Arms Workout for Women |The Ultimate Upper Body Workout

Tonuj swoje ramiona i zwiększaj siłę w górnej części ciała za pomocą tego poradnika, aby uzyskać najlepszy trening ramion dla kobiet.

Przeprowadzimy Cię przez trening, zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci wszechstronną siłę w naszych ramionach i pomóc Ci stworzyć stonowaną górną część ciała.

Niezależnie od tego, czy celujesz w mocniejszy mięsień trójgłowy, czy w mocniejszy biceps, mamy dla Ciebie wszechstronny trening ramion dla kobiet.

Czytaj dalej:

  • Po co ci trening z bronią?
  • Jak ciężki mam podnosić?
  • Najlepszy trening z bronią dla kobiet

Po co ci trening z bronią?

Tak wiele kobiet omija treningi ręczne z ich tygodniowej rutyny, obawiając się, że to uczyni je nieporęcznymi i dużymi. A może stonowana i ciasna dziewczyna? Jako kobieta, jest bardzo mało prawdopodobne, że staniesz się duża i nieporęczna, to po prostu nie jest w twoim makijażu genetycznym. Więc nie martwmy się o to.

Wiemy też, że wiele kobiet martwi się o to, jak wyglądają ich ramiona. Odpowiedni trening ramion dla kobiet może pomóc wyrzeźbić i napiąć mięśnie w ramionach, dzięki czemu będziesz czuć się silna i pewna siebie w tym, jak czuje się Twoje ciało.

Ale pamiętaj, że trening ramion pomoże ci zbudować mięśnie i nadać ton, ale nie pomoże ci stracić tłuszczu na ramionach. Aby to zrobić, musisz przybić swoją dietę i stworzyć deficyt kalorii.

Ponadto, pracując regularnie na rękach, tworzysz silną ogólną budowę ciała. Idealna.

Jak ciężki mam podnosić?

W procesie wzrostu siły chodzi o adaptację. Podnosząc ciężkie ciężary, rozkładasz włókna w mięśniach.

Aby przystosować się do tego nowego wyzwania, Twoje ciało odrasta z nowych, silniejszych włókien mięśniowych, które są większe i silniejsze, dzięki czemu mogą wytrzymać obciążenie, pod jakim je poddałeś. Aby proces ten postępował naprzód, musisz stale zwiększać wyzwanie, które stawiasz swojemu ciału, aby mogło ono nadal się poprawiać.

Pamiętając o tym, trzeba mieć to na uwadze. Każdy jest inny, więc nie powiemy ci, żebyś wziął 50 kg i dał nam 20. Tylko upewnij się, że ciągle prosisz swoje ciało, aby włożyło w to pracę. Jak tylko zaczniesz czuć się lekko, albo nie będziesz czuł oparzenia, nadszedł czas na podniesienie wagi.

Pamiętaj jednak, że tam, gdzie możesz dodać 10 kg do przysiady lub martwego punktu, nie zastanawiając się nad tym zbytnio, Twoje ręce są dużo mniejszymi mięśniami. Używaj małych przyrostów, a i tak zobaczysz dużą poprawę,

Najlepszy trening z bronią dla kobiet

Ćwiczenie

Zestawy

Reprezentanci

Bench Press

5

5

Podwyżki boczne

4

10

Tricep Pushdowns

4

12

Prasa wojskowa

3

10

Rozdrabniarki do czaszek

3

10

Bicepsy loki

3

10 każde ramię

Więcej informacji o tym, dlaczego wybraliśmy te ruchy, oraz linki do naszych przewodników po ćwiczeniach, przeczytaj o dziewczynie.

Bench Press

5 zestaw 5 powtórzeń

Podnośnik złożony to idealny sposób na rozpoczęcie treningu górnych partii ciała. Pozwala na harmonijną i funkcjonalną pracę mięśni ramion, klatki piersiowej i barków. Jako związek ruch wierci się na tych małych mięśni stabilizujących, które pomagają stworzyć dobrze zaokrągloną sylwetkę.

Co więcej, im więcej mięśni używasz, tym więcej kalorii spalasz, więc jest to świetne miejsce na początek. Wzór “pięć na pięć” to także świetny zestaw do budowania siły.

Dowiedz się, jak wykonać prasę stołową, korzystając z naszego kompletnego przewodnika ćwiczeń.

Podwyżki boczne

4 zestawy po 10 powtórzeń

Ramiona są niezbędne do rzeźbienia stonowanej, mocnej górnej części ciała. Są one niezbędne dla stonowanej górnej części ramienia, a rosnący mięsień może tu pomóc ustabilizować tak wiele uniesień, a nawet poprawić postawę ciała.

Tak wiele osób cierpi z powodu problemów związanych z ramionami, dlatego ważne jest, aby umieścić się w górnej części ciała i zmniejszyć ryzyko urazów z silnymi, stonowanymi ramionami.

Tricep Pushdowns

4 zestawy składające się z 12 przedstawicieli

Tył ramienia jest problemem dla tak wielu pań, więc ćwiczenie tricep jest idealnym dodatkiem do dobrego treningu ramion dla kobiet. Dzięki niemu Twoje ramiona będą bardziej napięte i podniosą większą górną część ciała.

Tricep pushdown jest idealny do zwiększenia siły w górnej części ramienia. Linka zapewnia stały opór, dzięki czemu będziesz ciężko pracował w każdej części każdej republiki.

Sprawdź nasz przewodnik ćwiczeń na tricep pushdowns.

Prasa wojskowa

3 zestawy po 10 powtórzeń

Zróbcie ciężką pracę wszystkich mięśni w barkach i wzmocnijcie staw za pomocą wojskowej prasy barkowej. Jest to kolejny złożony ruch, który sprawia, że ogromna liczba mięśni pracuje razem.

Pomoże to w stworzeniu stonowanych mięśni i doda siły do szeregu liftingu górnych partii ciała. Jest to solidny dodatek do treningu ramion dla kobiet.

Spójrz na nasz przewodnik ćwiczeń z prasy wojskowej tutaj.

Rozdrabniarki do czaszek

3 zestawy po 10 powtórzeń

Jak wszyscy wiemy, praca tricepa jest kluczem do stworzenia twardszego grzbietu ramienia, więc dodaliśmy do naszego treningu ramion również tasaki na czaszki dla kobiet.

Uzupełnij swoje tricepowe popychacze o kruszarki do czaszek. Będą one również działać jak szalone, koncentrując się na stworzeniu silnego, zrównoważonego ramienia.

Dowiedz się, jak to zrobić, z naszym przewodnikiem po tasakach do czaszek.

Bicepsowe loki

3 zestawy po 10 sztuk każdego ramienia

Loki nie są tylko dla chłopaków! Chwyć kilka hantli i zacznij stonować ramię z lokami bicepsowymi. Zrób 10 na każde ramię na trzy zestawy i przekształć swoją górną część ciała.

Są one niezbędne dla uzyskania dobrze zbalansowanej sylwetki górnej części ciała i wyglądają jak bezwzględne cele w topie z krótkim rękawem.

Doskonal swoją technikę i sprawdź nasz przewodnik dotyczący robienia loków bicepsowych właśnie tutaj.

Ostatnia riposta – wskazówki i porady dla gimnastyczek

Dobry trening ramion dla kobiet pomoże Ci rozwinąć całą siłę i zbudować mięśnie w całej górnej części ciała. Dzięki temu będziesz miała zgrabne, stonowane ramiona przez wiele dni.

Nasze główne wskazówki stanowią wyzwanie i nie oczekuj, że ten trening pozbędzie się tłuszczu. Trening punktowy nie działa. Sposobem na pozbycie się tłuszczu na ramionach i całym organizmie jest przybicie się do diety, utrzymanie aktywności i osiągnięcie deficytu kalorii.

Tam masz dziewczynę, to wszystko, co musisz wiedzieć, żeby wciągnąć niesamowity trening ramion dla kobiet.

  • Dodaj swój komentarz