Najlepsze nogi w treningu dla kobiet | Przekształć swoje dolne partie ciała

Tonuj, wzmacniaj siły i dodawaj siły do dolnych partii ciała dzięki temu, najlepszemu treningowi nóg dla kobiet.

Stworzyliśmy wszechstronny trening nóg dla kobiet, który uderzy w prawie każdą część twojego podbrzusza.

Bez względu na to, czy chodzi ci o dziki tyłek, czy zgrabne uda, dzięki temu treningowi będziesz pracował we wszystkich obszarach, aby to osiągnąć. Z tym treningiem pod pasem przynosisz nowe poziomy korzyści i tak wiele korzyści dla zdrowia.

Połączyliśmy szereg złożonych i odizolowanych ruchów zaprojektowanych tak, aby wiercić głęboko w tych dużych mięśniach i pomagać w tworzeniu i kształtowaniu nóg.

Czytaj dalej:

  • Po co ci trening nóg?
  • Jak ciężki mam podnosić?
  • Najlepszy trening nóg dla kobiet

Po co ci trening nóg?

W tych nogach jest cała masa mocy!

Dzięki regularnemu, dobremu treningowi dolnej części ciała stworzysz od podstaw silne ciało.

Mięśnie nóg są również jednymi z największych w twoim organizmie, a pracując i rozwijając je, skorzystasz z całej masy korzyści zdrowotnych. Na przykład, poczujesz się silniejszy, Twój metabolizm będzie wzrastał wraz z ich wzrostem, co pomoże Ci osiągnąć zdrowszy skład ciała. Marzycielskie, prawda?

Wspomnijmy również, że z nieco większą ilością mięśni na nogach, stworzysz ten pożądany, perksisty tyłek, zgrabne quady i widoczne ścięgna. Absolutne cele.

Jak ciężki mam podnosić?

Mięśnie rosną tylko wtedy, gdy rzucasz wyzwanie swojemu ciału.

W podnoszeniu ciężarów, nazywamy to stopniowym przeciążeniem. Nieustannie podnosząc wymagający ciężar, rozkładasz drobne włókna w mięśniach. Aby przystosować się do tego nowego szczepu, Twój organizm wykorzystuje białko do regeneracji tych mięśni, które są silniejsze i lepsze.

Zasadniczo, jeśli podczas każdego treningu w kółko podnosisz ten sam ciężar, jesteś na szybkiej drodze do nikąd.

Tak więc, podczas treningu nóg, zalecamy wybranie wagi, która jest wykonalna, ale nadal wymagająca i ciężka. Jak tylko coś zacznie się czuć łatwo, nie będziesz czerpać z tego żadnych korzyści. Twoje ciało nie ma powodu do adaptacji.

Więc nie leniuchuj tu, chcemy zobaczyć jak pracujesz dla tych mięśni!

Aby pomóc Ci zacząć, stworzyliśmy najlepszy trening nóg dla kobiet, który zwiększy mięśnie i siłę w Twoim dolnym odcinku ciała. Spójrz na to.

Najlepszy trening nóg dla kobiet

Ćwiczenie

Zestawy

Reprezentanci

Barbell Back Squat

5

5

Przedłużenie nogi

4

8

Split Squat

4

8 każda noga

Curl Hamstring

4

8

Prasa do nóg

Kropla 2

8 to 15

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak i dlaczego dodaliśmy te ruchy do tego ciężkiego treningu nóg dla kobiet, wraz z linkami do naszych przewodników po ćwiczeniach…

Barbell Back Squats

5 zestawów po 5 powtórzeń.

Ten złożony ruch jest idealnym sposobem na rozpoczęcie tego treningu nóg dla kobiet. Pociąga on za sobą ogromny zakres mięśni, w tym quady, ścięgna i pośladki, aby zbudować pewną poważną niższą siłę ciała.

Wybraliśmy również zestaw 5×5 i wzór rep, który jest szeroko stosowany wśród początkujących powerlifterów, aby rzucić wyzwanie mięśniom i wnieść do organizmu trochę poważnej siły.

Pamiętaj, aby trzymać formę ścisłą, a klatkę piersiową wysoko podczas przechodzenia przez zestawy, ponieważ ten będzie wyzwaniem. Ty. Są. Witajcie.

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak sztanga z powrotem przysiadać

Przedłużenie nogi

4 zestawy składające się z 8 przedstawicieli

Skupmy się chwilę na tych quadach. Ten odosobniony ruch postawi je prosto pod reflektorem, więc upewnij się, że idziesz tu ciężki.

Dodając je do mieszanki, możesz stworzyć silne, zgrabne górne partie nóg, jednocześnie zwiększając ogólną siłę swoich przysiadów. Jest to zdecydowanie niezbędne dla dobrze zaokrąglonych nóg w treningu dla kobiet. Po prostu uważaj na to, by jutro zejść po schodach, ok?

Split Squat

4 zestawy po 8 powtórzeń, każda noga

Słyszymy cię, każdy dobry trening nóg dla kobiet powinien mieć trochę skupienia na tyłku. Rozdzielone przysiady są absolutną bombą, z tego dokładnie powodu. Weź ciężar w każdą rękę, a wkrótce poczujesz ogień w pośladkach.

Bez względu na to, czy jest to dzień pełen nóg, czy też bardziej skoncentrowany trening z łupami, dzielony przysiad to pewna rzecz ognista dla wzrostu pośladków. Wciąga również quady, ale ogólnie rzecz biorąc, jest to kluczowy ruch, jeśli chodzi o podnoszenie tyłka.

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem jak rozdzielać przysiady

Curl Hamstring

4 zestawy składające się z 8 przedstawicieli

Jak sama nazwa wskazuje, ten naprawdę mieszka na sznurkach szynki, izolując je na poważne oparzenia w tylnej części nogi. Łatwo jest zapomnieć o hammys, gdy skupiasz się na tych pośladkach i quadach, ale są one niezbędne do stworzenia zaokrąglonego kształtu i mocnej nogi.

Poszłyśmy na cztery zestawy po 8 powtórzeń, które pozwolą kobietom na trening nóg fiyahhh. Większość dobrych siłowni posiada maszynę do kręcenia loków, więc nie musisz się zbytnio martwić o formę. Rozwal je, dziewczyno.

Prasa do nóg

Dwa zestawy zrzutowe:

8 powtórzeń do 15 powtórzeń

Aby zakończyć ten trening nóg dla kobiet, wystawiamy na próbę twoją dolną część ciała. Pokorny nacisk na nogi sprawia, że prawie każdy mięsień w twoich biegaczach jest dobrze wykorzystany. Ale ponieważ to izoluje twoje nogi, możesz podnieść więcej wagi niż możesz z przysiadką, jeśli masz problemy z plecami, lub coś podobnego.

Co więcej, możesz skupić się na tym złym chłopcu. Połóż stopy wyżej na talerzu, aby uzyskać większą ostrość pośladków, lub niżej, aby wprowadzić quady.

Zrobiliśmy z niego zrzutkę, ponieważ, cóż, jest to trudny sposób na ukończenie treningu nóg i chcemy zobaczyć jak dajesz z siebie wszystko. Więc wybierzcie ciężki ciężar dla pierwszych 8 powtórzeń, następnie zrzućcie go do około połowy i rozbijcie finałową 15. To się spali, ale ty masz to całkowicie.

Ostatnia riposta – wskazówki i porady dla gimnastyczek

Pamiętaj dziewczyno, każdy trening jest tak ciężki, jak ty go wykonujesz.

Aby naprawdę postępować i rozwijać się, musisz mieć pewność, że podnosisz ciężki, o doskonałej formie. Kiedy już się to zrobi, ten trening ma potencjał, aby rozpocząć zdobywanie nóg.

Polecamy również doskonalenie formy przed przystąpieniem do któregokolwiek z dużych wyciągów, więc jeśli jesteś początkujący, zapoznaj się z naszym przewodnikiem ćwiczeń tutaj.

Bierzcie ich! Weź te nogi na treningi, żeby się obrócić. Tylko pamiętaj, żeby się rozciągnąć i wypić swoje białko!

  • Dodaj swój komentarz