5 Najlepsze rachunki Instagram Fitness dla kobiet w 2020 r.

Bez względu na to, czy szukasz inspiracji, pomysłów na trening czy wskazówek żywieniowych, sprawdzenie najlepszych kobiecych kont Instagram Fitness jest idealnym miejscem na początek.

Aby pomóc Ci trafić za i znaleźć tę inspirującą kobietę, która kliknie z Tobą, uzupełniliśmy nasze ulubione konta Instagram fitness kobiet. Od ich super pozytywnego nastawienia, poprzez wyczerpujące treningi, ubrania treningowe, aż po godne pozazdroszczenia miseczki śniadaniowe, jest wiele do odkrycia.

Te panie mają trochę poważnego żwiru, determinacji i budowy ciała, sprawdź nasze najlepsze wybory dla najlepszych kobiet fitness Instagram rachunków na 2020 rok.

9 Najlepsze rachunki Instagram Fitness Kobiet w 2020 r.

1. Kayla Itsines

Oczywiście Kayla musiała dotrzeć na szczyt. Od Bikini Body Guides, przez Sweat app, aż po Sweat app, przejęła świat kobiecej fitness. A jej Instagram jest jednym z najbardziej popularnych na świecie, z ponad 12 milionami zwolenników na początku 2020 roku.

Ona nie tylko dominuje w grze, ale też jest super mocarstwem. Podróżowała po świecie, trenując i inspirując kobiety na całym świecie, by wstawać i pocić się. Ponadto, od momentu powstania Instagram sławy i uruchomienia jej aplikacji treningowej Sweat, stała się jedną z najbogatszych kobiet w Australii i na świecie. Na dodatek do tego wszystkiego, ona również regularnie wysyła wspaniałe inspirujące treści, treningi i jedzenie snaps zbyt (nie wspominając o niektórych słodkich zdjęć doggo też!).

2. FitGurlMel

Słyszałeś kiedyś o mało znanej sławie zwanej Kim Kardashian? Tak nam się wydawało. Cóż, @Fitgurlmel, albo Melissa Alcantara jest jej trenerem! Jest ona nie tylko odpowiedzialna za doskonalenie jednej z najsłynniejszych brzoskwiń na świecie, ale także sama ma niesamowitą historię transformacji.

Chociaż raz w ogóle nie była w pełni sprawna fizycznie, całkowicie zmieniła siebie i swoją karierę. Najwyraźniej to właśnie historia o transformacji Mela sprawiła, że Kim K skontaktowała się z nią i poprosiła o ekspertyzę z zakresu treningu.

Więc, jeśli szukasz inspiracji, tresury lub niesamowitych porannych przepisów na owies, Mel jest twoim gurl.

3. Grace Beverley

W ostatnich latach Grace Beverley szturmem zdobyła kobiecy świat fitness Instgram. Początkowo jako fanatyczka fitness, szybko zdobyła sławę jako inspiratorka i od tego czasu zrzuciła z siebie szereg super udanych (i skutecznych!) produktów.

Ze swoich planów treningowych, które rozwijała, przeszła do własnych zespołów, a teraz jest założycielką i dyrektorem TALA, zrównoważonej marki odzieżowej, B_ND, jej zespołów treningowych i Shreddy, jej programów treningowych.

Jest również wegetarianką, więc jeśli któraś z was szuka inspiracji, nakryje was wszelkiego rodzaju potrawami. Podczas gdy jej Instagram nie jest już całkowicie skoncentrowany na fitness, ona nadal jest fantastyczną kobietą, która ma wpływ na fitness, aby mieć na swoim pożywieniu.

4. Whitney Simmons

Jeśli masz ochotę wymieszać swój zwykły trening, to Whitney Simmons powinien być na 100000% Twojej listy. Przewiń na kilka sekund, a będziesz rozpieszczony wyborem, jeśli chodzi o tonizowanie górnych partii ciała, brzoskwiniowy dzień wzrostu i zabójczą sesję HIIT spalanie tłuszczu.

Oprócz tych wszystkich treningów, masz mnóstwo opcji, jeśli chodzi o jedzenie i ubranie fitness. Whitney jest ambasadorem GymShark, więc możesz ją kupić, gdy tylko zechcesz. Czego więcej może chcieć każda fanka fitness?!

5. Kelsey Wells

Przywitajcie się z Kelsey Wells. Mamo jeden, ona jest twoją dziewczyną na treningi po ciąży, zdrowa inspiracja rodziny i treningi po ciąży.

Tak naprawdę jest trenerką Sweat (dla naszej dziewczyny na górze, Kayli), a także założycielką i twórczynią PWR, który oferuje ogromny zakres programów fitness dla kobiet. Sprawdź jej treningi, zainspiruj się jej życiem jako mamy i zdecydowanie daj jej podążać!

  • Dodaj swój komentarz