3 Best Pre-Workouts for Women – Updated 2020 Review

Uszeregowaliśmy i oceniliśmy najlepsze przedtreningi dla kobiet, abyś mogła znaleźć idealny produkt dla Ciebie i Twoich treningów.

Ogólnie rzecz biorąc, oceniliśmy Powher Up Pre-Workout jako najlepszą opcję dla kobiet. Możesz ją kupić tutaj, lub przeczytać dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego oceniliśmy ją tak wysoko.

Nasz najlepszy wybór na najlepszy trening przedszkolny dla kobiet

Przyjrzeliśmy się zastosowanym składnikom i jakości przedtreningów na tej liście, aby znaleźć najlepsze przedtreningi dla kobiet. Mieliśmy na uwadze badania naukowe, a także fakt, że wiele kobiet nie reaguje dobrze na wysoką kofeinę, intensywne treningi przedtreningowe.

Zasadniczo, szukamy czegoś efektywnego, bezpiecznego i odpowiedniego dla kobiet. Te trzy powinny pomóc Ci podnieść swoją grę na siłowni, być energiczne i skupione, i nie powinny mieć żadnych przykrych skutków ubocznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najlepszymi wybieraniami dla kobiet na dole.

Najlepszy trening przedszkolny dla kobiet – Lista

1. Powher Up Pre-Workout

Powher Up jest stosunkowo nowy na rynku, ale jeden z niewielu, który został stworzony z myślą o kobietach.

Po zapoznaniu się z poziomem kofeiny i etykietą suplementu, okazało się, że oferuje on dobrze zbadane składniki na bezpiecznym poziomie, który powinien pomóc w podjęciu treningu w górę nacięcie.

Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy pod dużym wrażeniem tego nowego produktu i uznaliśmy, że zasługuje on na miejsce w czołówce naszego przeglądu najlepszych treningów przedszkolnych dla kobiet.

Nie tylko powinno to pomóc poprawić Twoją wydajność, możesz czuć się silniejszy, bardziej skupiony i korzystać z większej wytrzymałości. Powher Up naprawdę zaznacza wszystkie pola, aby zapewnić kobietom najlepsze wyniki przed treningiem.

Spójrzcie, co znaleźliśmy.

Jak działa Powher Up Pre-Workout?

W oparciu o składniki zawarte w tej formule, stwierdziliśmy, że Powher Up może zaoferować następujące korzyści dla kobiety.

Zwiększona energia: PowHer Up zawiera kofeinę. Podczas gdy wiele męskich suplementów przedtreningowych oferuje dużą ilość substancji pobudzającej, Powher Up dostarcza znacznie mniejszą ilość, co jest idealne dla kobiet [1]. Kofeina wiąże się również z poprawą siły [1].

Podwyższony występ: Składniki takie jak l-Citrulline i RedNite zostały połączone z wazodilatacją, co może przyczynić się do poprawy wytrzymałości i wydajności pracy [2][3].

Lepsza wytrzymałość: Markowy składnik Oyjun został powiązany z lepszą wydajnością kardiorespozycyjną, co może przyczynić się do poprawy wytrzymałości. Aka, więcej czasu na bieżni [4].

Niższy poziom kofeiny: w porównaniu z innymi suplementami z tej listy najlepszych preparatów przedtreningowych dla kobiet, stwierdziliśmy, że Powher Up oferuje niższą dawkę kofeiny, a jednocześnie daje świetne rezultaty, więc może być bardziej odpowiednia dla wielu kobiet.

Wszystkie te elementy razem wzięte sprawiają, że jest to niesamowity wybór dla najlepszych kobiet przed treningiem. Przy wszystkich tych wynikach, prezentowanych z dużą dozą bezpieczeństwa, nie możemy tego zawieść.

Powher Up składniki przedtreningowe

Podczas przeglądu najlepszych treningów wstępnych dla kobiet, przyjrzeliśmy się bliżej badaniom otaczającym każdy ze składników tej formuły, aby mieć dobre wyobrażenie o tym, co może ona realnie zaoferować kobiecie.

 • Naturalna kofeina (100mg) – porcja 100mg dostarcza dobrej ilości energii, która nie przytłacza i nie daje żadnych negatywnych skutków ubocznych związanych z wieloma suplementami przedtreningowymi. Może również pomóc poprawić Twoją siłę i wytrzymałość. [1]
 • EnXtra® (300mg) – jest to markowy produkt, który został udowodniony, że pomaga w bezpiecznym wzmocnieniu działania kofeiny, aby wzmocnić Twoją czujność [4]. Przyjmowany z kofeiną, powinien pomóc w płynnym podniesieniu się, bez żadnych uderzeń kofeiny [4].
 • Witaminy B6 i B12 – Jak pewnie się domyślacie, witaminy są niezbędne dla zdrowia, a jeszcze ważniejsze dla kondycji. Dodając do mieszanki witamin B6 i B12, suplement ten może pomóc w zwalczaniu zmęczenia i skuteczniejszym wytwarzaniu energii [5].
 • RedNite® – jest to kolejny markowy składnik. Jest to w zasadzie koncentrat buraczany w proszku, który jest standaryzowany, aby zaoferować 25x więcej azotanów niż buraki i 10x więcej przeciwutleniaczy [6]. To czyni go bardzo silnym środkiem rozszerzającym naczynia krwionośne, który jest ważny dla Twojego treningu, ponieważ powinien pomóc opóźnić punkt zmęczenia, a nawet przenieść Twoją wytrzymałość na następny poziom [7].
 • L-Citrulline – Znaleziony w arbuzie, jest to niezwykle popularny aminokwas w treningu wstępnym, ponieważ jest to sprawdzony środek rozszerzający naczynia krwionośne, który może pomóc poprawić Twoją wytrzymałość [8].

Są to wszystkie dobrze znane składniki, które w ten czy inny sposób pomagają kobietom w treningu. Ogólnie rzecz biorąc, jest to fantastyczny zestaw składników.

Kup Powher Pre Workout

Na oficjalnej stronie internetowej Powhera

Jak wziąć Powher Up przed treningiem

Aby w pełni wykorzystać ten suplement, należy wziąć Powher Up Pre-Workout, postępując zgodnie z instrukcjami producenta. Weź 10 g g gałkę proszku i wymieszaj go z wodą około 30 minut przed rozpoczęciem treningu.

Ponadto, zalecamy, abyś wziął Powher Up Pre-Workout co najmniej pięć godzin przed snem, ponieważ zawartość kofeiny może mieć wpływ na sen.

Cena i wartość Powher Up

Każdy z pojemników Powher Up Pre-Workout oferuje 25 czerpaków 10g. To powinno wystarczyć na około miesiąc.

Jedna butelka Powher Up przed treningiem: 45 dolarów lub 29,99 funtów.

Dwie butelki + bezpłatna wysyłka do Wielkiej Brytanii i USA: 90$ lub 59,99$.

Trzy butelki + jedna darmowa butelka + darmowa wysyłka do Wielkiej Brytanii i USA: $ 135 lub £94.99

Sposobem na zaoszczędzenie największej ilości pieniędzy i uzyskanie najlepszej oferty jest pójście na pakiet multibuy. Chociaż jest to większy koszt z góry, darmowa butelka i bezpłatna wysyłka znacznie zwiększa wartość dodatku.

Ponadto, jeśli szukasz treningu wstępnego, który wspiera odchudzanie, to ważne jest, aby pozostać w zgodzie z suplementacji przez dłuższy okres czasu. Zamawiając większą ilość produktu, powinieneś być w stanie wspierać swoje cele.

Kup Powher Pre Workout

Na oficjalnej stronie internetowej Powhera

Profesjonaliści

 • Fantastyczna formuła
 • Stworzony z myślą o kobietach
 • Bezpieczne podawanie naturalnej kofeiny
 • Intuicyjna mieszanka elementów
 • Powinien wspierać siłę i wytrzymałość
 • Dostępna opcja Multi-buy

Co myślimy

Ogólnie rzecz biorąc, nie mogliśmy być bardziej szczęśliwi z Powherem Upem. Został on wyraźnie sformułowany z myślą o kobiecym ciele i powinien oferować silne, a jednocześnie bezpieczne wsparcie dla kobiet.

Co więcej, Powher Up znalazła się na szczycie naszej listy najlepszych treningów przedszkolnych dla kobiet, ponieważ oferuje wsparcie na wiele różnych sposobów. Użytkownik powinien czuć się bardziej skoncentrowany, silniejszy, a także korzystać z większej wytrzymałości.

Ogólnie rzecz biorąc, polecamy to jako jeden z najlepszych treningów dla kobiet w tej chwili.

Kup Powher Pre Workout

Na oficjalnej stronie internetowej Powhera

2. 4-Gauge

Na drugim miejscu w naszym przeglądzie najlepszych treningów dla kobiet jest 4 Gauge.

Teraz, oczywiście, można powiedzieć, że ten suplement nie został zaprojektowany specjalnie dla kobiet, ale nie daj się zwieść. Składniki zawarte w 4 Gauge doskonale odpowiadają potrzebom kobiecego ciała podczas treningu.

Podanie kofeiny jest obfite, ale bezpieczne i nie powinno powodować negatywnych reakcji. Ponadto, powinna również wspomagać wytrzymałość, wytrzymałość, siłę, a nawet trening odchudzający. Jeśli chodzi o najlepsze pre-workout dla kobiet idzie, to jest tam w górę jako jeden z najlepszych picks góry.

Zobacz naszą pełną recenzję poniżej.

Jak działa 4 Gauge?

Składniki 4 Gauge wskazują, że powinien on pomóc wspierać Twój trening na wiele sposobów. Po dokładnym zapoznaniu się z produktem, wydedukowaliśmy, że może on oferować następujące wsparcie.

Zwiększona energia: Kofeina w tym suplemencie powinna pomóc zwiększyć poziom energii przed trudnym treningiem.

Zwiększona wytrzymałość: Kilka składników zawartych w tej formule zostało powiązanych ze zwiększoną wytrzymałością w badaniach naukowych.

Większa wydajność: Ogólnie rzecz biorąc, połączenie składników w 4 Gauge powinno pomóc w zwiększeniu wydajności.

Dzięki tym wynikom, suplement ten powinien pomóc kobietom osiągnąć nowy poziom wydajności w treningu, dlatego też jest tak wysoko oceniany w naszym przeglądzie najlepszych treningów przedtreningowych dla kobiet.

4 Składniki przyrządu pomiarowego

Składniki suplementu w 4 Gauge może oferować szereg fantastycznych korzyści. Z badań wynika, że mogą one przynieść następujące korzyści w treningu.

 • Kofeina Bezwodna (150mg) – Kofeina jest powszechnie stosowana w najlepszych treningach przedtreningowych dla kobiet i jest związana z poprawą siły w treningu. [1]. Badania wskazują, że dawka w granicach 150-200mg może pomóc w zwiększeniu wydolności organizmu, a jednocześnie jest bezpieczna w spożyciu [2]. 4 Gauge jest podawany w dawce 150mg.
 • L-Teanina (200mg) – W połączeniu z kofeiną wykazuje właściwości nootropowe, które mogą pomóc w łagodzeniu drgawek, które mogą pojawić się wraz ze środkiem pobudzającym [3]. Może to być doskonałe rozwiązanie dla kobiet, ponieważ negatywne skutki działania kofeiny są wyraźnie odczuwalne [4].
 • Kreatyna (1000mg) – Kreatyna jest niezwykle dobrze zbadana i niezliczoną ilość razy została powiązana ze zwiększoną wydajnością [5]. W porównaniu z innymi treningami wstępnymi, 4 Gauge oferuje bardzo mocną porcję.
 • L-Citrulline DL-Malate (6000mg) – Naturalnie występujący w arbuzach składnik ten jest związany z poprawą wytrzymałości i mocy [6]. To 6000mg zostało wykazane w badaniach, aby zapewnić tę poprawę wydajności.
 • Burak ćwikłowy (300mg) – Kolejny znany wazodilatacz związany z większą wytrzymałością [7].
 • Acetyl-L-karnityna (500mg) – Zmniejszając uszkodzenia mięśni, może pomóc w regeneracji po treningu [9].
 • Coconut Water Powder (300mg) – Często określany jako jeden z naturalnych super pokarmów, woda kokosowa w proszku została połączona z elektrolitami pobudzającymi, dzięki czemu możesz być zaopatrzony podczas treningu [10].

Ogólnie rzecz biorąc, składniki tutaj 4 Gauge to kolejny fantastyczny suplement przedtreningowy dla kobiet. Znaleźliśmy jedne z najbardziej znanych i przebadanych składników, dzięki czemu jest to świetny wybór na wzmożony trening. Chociaż może nie być specjalnie zaprojektowany dla kobiet, uważamy, że rozmiary porcji zrobić to odpowiednie dla kobiety użytkownika.

Kup 4 Gauge

Na 4Gauge.com

Jak wziąć 4 Gauge przed treningiem

Zgodnie z instrukcją podawania, wystarczy wziąć dwie miarki 4 Gauge i wymieszać z 10-12 uncjami płynnej wody. Staraj się przyjmować suplement 15-30 minut przed planowanym rozpoczęciem treningu, aby jak najlepiej wykorzystać stymulanty.

Sugerujemy również, aby nie przyjmować 4 Gauge’ów w ciągu 5 godzin od pójścia spać, ponieważ zawarte w mieszance substancje stymulujące mogą zakłócić Twój model snu i zdolność do zasypiania.

4 Cena i wartość wskaźnika

Jeden pojemnik 4 Gauge zapewnia 20 porcji, co powinno zapewnić wystarczającą ilość suplementu na cztery tygodnie pięciu treningów w tygodniu.

Pojedyncza butelka kosztuje: $45/£25

Dwie butelki + bezpłatna wysyłka do USA i Wielkiej Brytanii: $90/£50

Trzy butelki + jedna DARMOWA butelka + bezpłatna wysyłka do USA i Wielkiej Brytanii: $135/£75

4 Gauge jest droższy w przeliczeniu na gałkę niż Powher Up, ale w naszej opinii nadal oferuje dobrą wartość. Oparliśmy to na jakości formuły, która pomaga poprawić ogólną wartość suplementu.

Ponadto, jeśli zdecydujesz się na opcję multibuy bundle, możesz również skorzystać z jeszcze lepszego stosunku jakości do ceny, co byłoby bardzo przydatne w dłuższej perspektywie.

Po dokładnym zapoznaniu się z najlepszymi treningami wstępnymi dla kobiet i 4 Gauge, uważamy, że ten suplement zapewnia dobry stosunek jakości do ceny i jest wart ciężko zarobionej gotówki.

Kup 4 Gauge

Na 4Gauge.com

Profesjonaliści

 • Wielka lista składników
 • Odpowiednie porcje kofeiny dla kobiet
 • Wspiera energię, wytrzymałość i wydajność
 • Dobrze zbadane składniki
 • Tysiące recenzji online
 • Dobrze znany trening wstępny

Cons

 • Nie sformułowane specjalnie dla kobiet

Co myślimy

Jest to dobrze znany, popularny i sprawdzony dodatek, co sprawia, że od razu staje się on niezawodnym wyborem w naszej głowie.

Ponadto, fakty z suplementu pokazują, że niektóre z najbardziej poszukiwanych składników zostały użyte, co może pomóc wspierać swoje treningi i mieć pozytywny wpływ.

To, że oprócz sensownej porcji kofeiny, jest ona bezpieczna i niezawodna przed treningiem dla kobiet.

Ogólnie rzecz biorąc, zdecydowanie polecamy 4 Gauge jako jeden z najlepszych treningów wstępnych dla kobiet.

Kup 4 Gauge

Na 4Gauge.com

3. Transparent Labs PreSeries Lean Pre-Workout

Ten suplement jest już od pewnego czasu obecny na rynku i choć nie jest on sprzedawany szczególnie kobietom, ma bardzo oddaną klientelę.

Wynika to z faktu, że jest to chudy trening wstępny, który został zaprojektowany w celu wsparcia utraty wagi i zwiększenia wydajności również podczas treningu.

Po dokładnym zapoznaniu się z najlepszymi przedtreningami dla kobiet, umieściliśmy Transparent Labs Lean Pre-Workout na trzecim miejscu naszej listy ze względu na świetną listę składników i fantastyczne recenzje online.

Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego oceniliśmy go tak wysoko.

Jak działa Lean Pre-Workout?

Ze względu na składniki, które znaleźliśmy w tym suplemencie oraz badania, które znaleźliśmy wokół tych składników, oczekujemy, że Transparent Labs Lean Pre-Workout może zaoferować następujące korzyści:

Zwiększona energia: Kofeina w tym suplemencie powinna pomóc zwiększyć poziom energii przed rozpoczęciem treningu.

Większa wytrzymałość: Niektóre składniki zawarte w Lean Pre-Workout zostały dodane, aby poprawić swoją wytrzymałość i zwiększyć wytrzymałość.

Może wspierać utratę masy ciała: nazwany “chude” pre-workout, znaleźliśmy niskie kalorii i energii zwiększenie kombinacji w tym dodatku może rzeczywiście pomóc w utracie wagi.

Chude składniki przedtreningowe (Lean Pre-Workout)

Aby ustalić, jak skuteczny może być ten dodatek, przyjrzeliśmy się składnikom w Transparent Labs Lean Pre-Workout i porównaliśmy to, co znaleźliśmy z najnowszymi badaniami naukowymi. Pomogło nam to zrozumieć, jak skuteczny może być dla kobiet.

 • Citrulline Malate 2:1 – Jest to sprawdzony środek rozszerzający naczynia krwionośne, który, jak wykazano, pomaga utrzymać zmęczenie w zatoce podczas treningu[1]. Może on również pomóc w regeneracji [2]. PreSeries Lean Pre-Workout zapewnia mocną porcję 6000mg, co jest ilością, którą widzimy w wielu udanych próbach [3].
 • BetaPure – Tutaj zastosowano skoncentrowaną formę Beta Anhydrous, która również wiąże się z mniejszym zmęczeniem podczas treningu siłowego[4], a także większą ilością powtórzeń [5]. Zasadniczo oznacza to, że Twoje mięśnie będą czuły się lepiej przez dłuższy czas, a Ty będziesz mógł robić więcej.
 • L-Teanina – ten aminokwas jest często spotykany w zielonej herbacie i może pomóc w zwalczaniu stresu[6]. W treningach przedtreningowych działa obok kofeiny, aby uniknąć dreszczyku emocji, które mogą pochodzić z tych suplementów[7].
 • Kofeina bezwodna – Badanie wykazało, że optymalna dla poprawy wyników treningu oporowego jest porcja 150-200mg[8]. Może to również zwiększyć metabolizm o około 11%[9].
 • Beta-Alanina – Według badań mogłoby to przyczynić się do zmniejszenia zmęczenia mięśni u kobiet podczas intensywnego wysiłku fizycznego [11]. Związane jest to również z chudą masą, a nie z tłuszczem [12]. Składnik ten może powodować uczucie mrowienia w rękach i nogach. Jest to całkowicie naturalne i bezpieczne, nie martw się [13].

Dobór składników tego produktu jest dobrze zbadany i jako taki zdobył wysokie miejsce w naszej recenzji najlepszych suplementów przedtreningowych dla kobiet.

Jak wziąć Transparent Labs Lean Pre-Workout

Aby zacząć od tego suplementu, osoby z Transparent Labs proponują wziąć pół gałki z dobrą 6-8 uncji wody. Następnie w miarę przyzwyczajania się do kofeiny, aż do pełnej gałki z dwukrotnie większą ilością wody.

Pij to 20-30 minut przed rozpoczęciem treningu, aby dać czas na wchłonięcie suplementu do organizmu.

Zalecamy unikanie przyjmowania suplementu zbyt blisko łóżka, ponieważ może on zakłócać rytm snu. Zalecamy pozostawienie co najmniej pięciu godzin pomiędzy wypiciem tego preparatu przed treningiem a normalnym czasem snu.

Laboratoria Transparent Labs Odchudzone przed treningiem Cena i wartość

Jeden worek Transparent Labs Lean Pre-Workout zapewnia 30 porcji, które powinny wystarczyć na ponad miesiąc.

 • Jedna torba kosztuje: $49 / £39.59
 • Dwie torby kosztują: $89 / £71.91
 • Trzy torby kosztują: $119 / £96.15

Ponieważ decydujesz się na zakup więcej niż jednej torby, cena jest nieznacznie obniżona. Im więcej toreb kupisz, tym większa będzie zniżka w stosunku do ostatecznego kosztu.

Oczywiście, aby uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny, gałka za gałkę, zakup trzech worków na raz jest najbardziej opłacalną opcją. A ponieważ jest to jeden z najlepszych treningów wstępnych dla kobiet, polecamy właśnie to.

Dowiedz się więcej na stronie Transparent Labs

Profesjonaliści

 • Dobra lista składników
 • Silna, ale rozsądna porcja kofeiny
 • Wspiera energię, siłę i wytrzymałość
 • Dobrze zbadane składniki
 • Dobrze znany trening przedtreningowy w zakresie odchudzania

Cons

 • Formuła nie do końca stworzona dla kobiet
 • Rabat nie jest tak dobry jak inne

Co myślimy

Jest to znany i szeroko stosowany suplement dla kobiet. Chuda formuła ma na celu wsparcie utraty wagi i wierzymy, że może to zrobić w połączeniu z odpowiednią dietą i systemem ćwiczeń.

Jest to jeden z naszych najlepszych treningów dla kobiet i wierzymy, że może on zaoferować fantastyczne wsparcie fitness.

Nie wahamy się polecić go jako jeden z najlepszych treningów przedszkolnych dla kobiet.

Dowiedz się więcej na stronie Transparent Labs

Co jest przed treningiem?

Mówiąc bardzo prosto, dodatek przedtreningowy służy do poprawy wyników treningowych. Suplementy przedtreningowe są zazwyczaj przyjmowane około 30-45 minut przed treningiem i powinny być przyjmowane w celu pobudzenia zarówno umysłu i ciała do poprawy sesji treningowej.

Tradycyjnie, przedtrening był w zasadzie tylko shake’em, który zawierał dużo kofeiny, zaprojektowanym tak, abyś czuł się pełen energii przed treningiem. W dzisiejszych czasach nauka pokazała, że istnieje cały szereg sposobów, aby przygotować Cię do jak najlepszego wykorzystania treningów.

Teraz, przedtrening dla kobiet jest tworzony z zamiarem nie tylko obudzenia Cię, ale poprawy Twojej sprawności fizycznej, a nawet Twojej zdolności do skupienia się na treningu. Ale czy one naprawdę mogą to zrobić? Przekonajmy się!

Co robią najlepsze treningi wstępne dla kobiet?

Na przykład, można oczekiwać, że dodatek przedtreningowy będzie oferował, co następuje:

 • Energize you – zazwyczaj poprzez stymulanty takie jak kofeina, jesteś bardziej skłonny zakończyć trening, jeśli masz na to energię
 • Podnieś moc – po przeprowadzeniu badań nad składnikami takimi jak kreatyna, wiele suplementów wykorzystuje składniki zwiększające moc. To z kolei prowadzi do większych treningów i lepszych wyników.
 • Poprawa wytrzymałości – wykazano, że niektóre leki rozszerzające naczynia krwionośne zwiększają wytrzymałość mięśni i opóźniają pojawienie się zmęczenia, dzięki czemu można dodać do treningu dodatkowych powtórzeń.
 • Zwiększyć ostrość – składniki nootropowe mogą poprawić Twoją pozytywność i ostrość, więc jesteś gotowy podjąć wyzwanie
 • Poprawa siły – Nauka pokazała, że niektóre składniki mogą pomóc w zwiększeniu siły podczas treningu.

Teoretycznie, elementy te powinny połączyć się w celu zapewnienia większego, lepszego treningu, który powinien następnie prowadzić do osiągnięcia lepszych wyników niż te, które normalnie osiągnięto by bez wstępnego treningu.

Czy treningi przedszkolne dla kobiet naprawdę działają?

Choć wszystko to brzmi wspaniale, to pytanie brzmi: czy trening wstępny rzeczywiście działa?

Cóż, odpowiedź jest trudna. Ogólnie rzecz biorąc, to trochę szara strefa.

Jest tak wiele zmiennych, jeśli chodzi o treningi wstępne. Na przykład, jedno z badań może wykazać, że dany składnik może być doskonały do zwiększenia mocy, ale jeśli producent produktu zdecyduje się użyć tylko połowę ilości użytej w badaniu, nie jest to skuteczne.

Z pewnością istnieje wiele naturalnych składników, które są wspierane przez naukę jako mające pozytywny wpływ na wyniki sportowe.

Na przykład, wykazano, że kofeina poprawia zarówno wytrzymałość, jak i siłę mięśni po jej uzupełnieniu przed wysiłkiem [1].

Dodatek kreatyny przyczynił się do zwiększenia osiągów w sprincie rowerowym o około 15%, a także do poprawy o 6% na prasie stołowej [2].

Chociaż te dwa przykłady mają pozytywny wpływ na wyniki sportowe, producent może zacytować te badania, ale często jest mało prawdopodobne, aby dostarczały one w swoich suplementach te same porcje, które zostały wykorzystane w badaniach.

Istnieją jednak pewne wyjątki od tej reguły. Chociaż może ich być niewiele i daleko od siebie, istnieją pewne dobre suplementy przedtreningowe, które oferują dobre serwowanie kluczowych składników i choć mogą nie być doskonałe, mogą poprawić wydajność.

Wystarczy zwrócić uwagę na suplementy o najbardziej naukowym podłożu (jak np. kreatyna i kofeina) i upewnić się, że porcje są zgodne z wytycznymi dotyczącymi badań i bezpieczeństwa.

Czy najlepszy trening wstępny dla kobiet jest bezpieczny?

Słyszałeś może, że treningi wstępne mogą być niebezpieczne.

Prawda jest taka, że suplementacja jest nieuregulowanym rynkiem i jest całkowicie możliwe, że jest niebezpieczna, jeśli chodzi o kofeinę.

Ponieważ są one używane głównie do zasilania przed treningiem, producenci często zwracają się do bardzo leniwego, a czasem niebezpiecznego podejścia do pompowania swoich suplementów ze stymulatorami takimi jak kofeina.

Jest to niebezpieczne, ponieważ wysoki poziom kofeiny może powodować drżenia, migreny, bóle głowy, kołatanie serca, a nawet wysokie ciśnienie krwi [3]. Wiadomo również, że powoduje ona brak snu i wywołuje niepokój [4].

Mimo to, są tam przedtreningi, które oferują bezpieczne doświadczenia, które dodadzą Ci energii i dadzą wystarczająco dużo energii, aby poprawić Twój trening. Wszystkie najlepsze treningi przedtreningowe dla kobiet z naszej listy oferują bezpieczną i łatwą w zarządzaniu porcję kofeiny, gdy są wykonywane zgodnie z instrukcją.

Departament Rolnictwa USA podaje, że 400mg kofeiny, rozprowadzanej w ciągu dnia jest zdrową górną granicą [5].

Należy również starać się unikać zastrzeżonych mieszanek i nienaturalnych składników. To po prostu dlatego, że jeśli są one zawarte, nie wiesz, co wkładasz do swojego ciała i jak możesz zareagować.

Na przykład autorskie mieszanki mogą zawierać dowolne składniki, o dowolnej wielkości porcji bez ujawniania tego, co znajduje się w środku. To dotyczy każdej osoby dbającej o zdrowie.

Poszukując najlepszych treningów wstępnych dla kobiet, zalecamy stosowanie się do tych wskazówek:

 • Upewnij się, że poziom kofeiny nie jest wyższy niż 200 mg na porcję
 • Nigdy nie kupuj przedtreningu zawierającego zastrzeżoną mieszankę lub syntetyczny składnik
 • Zawsze wybieraj formułę naturalną
 • Nie należy przyjmować więcej niż zalecane 400mg kofeiny w ciągu dnia.
 • Jeśli zdecydujesz się na trening wstępny, dostosuj odpowiednio spożycie kofeiny.
 • Nigdy nie należy przyjmować suplementu przedtreningowego ani niczego, co zawiera kofeinę, jeśli istnieje szansa, że możesz być w ciąży. Jeśli jesteś zaniepokojona, najpierw porozmawiaj z lekarzem.

Określanie najlepszych treningów przedszkolnych dla kobiet

Jako kobieta, jest jeszcze kilka innych rzeczy, o których powinnaś wiedzieć, szukając najlepszych treningów dla kobiet.

Nauka pokazuje, że kobiety często doświadczają więcej negatywnych skutków ubocznych przy przyjmowaniu kofeiny niż mężczyźni [6]. Tak więc, kiedy mówimy szukać czegoś, czego poziom kofeiny nie przekracza 200 mg, mamy na myśli zdecydowanie dążyć do czegoś poniżej tego, ponieważ może być bardziej podatne na skutki uboczne.

Powinieneś również zarządzać swoimi oczekiwaniami, jeśli chodzi o treningi przedszkolne, które są “robione” dla kobiet. Częściej niż nie, gdy widzisz suplement twierdzący, że jest przeznaczony specjalnie dla kobiet, zazwyczaj jest to tylko sztuczka marketingowa.

Postaraj się podejść do rynku z otwartym umysłem i przeanalizuj formułę produktu, a nie markę, aby znaleźć najlepszy produkt dla siebie. Nie należy się zniechęcać, jeśli coś jest wyraźnie wprowadzane na rynek w kierunku mężczyzn, ponieważ za tymi brashowymi wzorami może kryć się doskonała próba wstępna dla kobiet.

Jak długo trwa trening wstępny?

Zdefiniujemy “jak długo trwa wstępny trening” przez to, jak długo czujesz się pełen energii, gdy go odbierasz.

Aby w pełni wykorzystać swoje umiejętności przed treningiem, należy dążyć do uderzenia w siłownię około 15-30 minut po jego zakończeniu. Powinno to pozwolić na maksymalne wykorzystanie szczytowego poziomu kofeiny, którego będziesz doświadczać.

To powinno wystarczyć do przeprowadzenia 1-2 godzinnego treningu.

Jednak efekty działania kofeiny zazwyczaj utrzymują się po tym czasie. Nawet po ciężkim treningu należy spodziewać się, że środek stymulujący będzie nadal obecny w organizmie około 5 godzin po jego zażyciu.

Więc, jeśli idziesz na wieczorny trening, pamiętaj, że będziesz miał problemy ze snem, jeśli w ciągu 5 godzin od położenia się do łóżka weźmiesz wstępny trening. Im więcej czasu spędzisz pomiędzy treningiem wstępnym a pójściem spać, tym lepiej.

Powinienem wziąć wstępny trening?

Jeśli uważasz, że znalazłeś bezpieczny suplement przedtreningowy dla kobiet, który podaje kofeinę w odpowiedzialny sposób i który wydaje się być szeroko popierany przez naukę, to możesz skorzystać z jego przyjmowania.

Z pewnością rynek przedtreningowy jest duży, a wiele osób twierdzi, że czuje się energicznie i pracuje ciężej za każdym razem, gdy go bierze, więc liczby sugerują, że warto.

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w treningu wstępnym i uważasz, że zaznacza on wszystkie pola dla niezawodności i bezpieczeństwa, upewnij się, że przetestowałeś swoją tolerancję na nią, zanim pójdziesz na pełną porcję.

Zacznij od połowy porcji i odkładaj do zalecanej ilości. W przeciwnym razie, jeśli Twoja tolerancja na kofeinę nie jest zbyt wysoka, możesz odczuwać efekty silniej, niż byś chciał.

Jaki jest najlepszy trening wstępny dla samic?

Najlepsze przedtreningi dla kobiet są bezpieczne, mają rozsądną dawkę kofeiny, są całkowicie naturalne i całkowicie poparte badaniami naukowymi.

Powiemy teraz – tego typu suplementy przedtreningowe nie są najczęstsze i nie są najtańszymi dostępnymi opcjami.

Jest bardzo prawdopodobne, że będziesz musiał zapłacić trochę więcej za coś, co jest niezawodne, bezpieczne i skuteczne. Mimo to z całego serca zalecamy płacić dodatkowo za coś, co zaznacza wszystkie pola, ponieważ istnieje wiele potencjalnie niebezpiecznych suplementów.

Poza tym oto najlepsze składniki przedtreningowe, na które należy zwrócić uwagę, jeśli zdecydujesz się na jeden z tych suplementów. Wszystkie nasze wybory poparliśmy naukowo, więc możesz mieć pewność, że są one zarówno bezpieczne, jak i skuteczne.

Najlepsze składniki przedtreningowe

Kofeina Bezwodna – Jest szeroko stosowana na całym świecie do dostarczania energii, ale jest również dużym graczem w branży suplementów przedtreningowych. Udowodniono, że stymuluje układ nerwowy, co może prowadzić do zwiększenia wytrzymałości i siły podczas treningu oporowego [7]. Wykazano również, że poprawia czujność i czuwanie, co może poprawić motywację przed treningiem [8].

Monohydrat kreatyny – kreatyna jest jednym z najczęściej badanych związków w świecie suplementów i udowodniono, że zwiększa wydajność energetyczną i wytrzymałość podczas treningów [9]. Wykazano, że prowadzi to do wzrostu masy wolnej od tłuszczu w czasie [10].

L-Theanina – Jest dobrze znana jako nootropik, ale może być również bardzo korzystna w suplemencie przedtreningowym. W połączeniu z kofeiną pomaga w przeciwdziałaniu dreszczom, które możesz odczuwać, zapewniając czystą energię i bardziej skoncentrowany sposób myślenia [11].

L-Citrulline – wzięta z arbuza, znana jest z jego zdolności do zwiększania poziomu tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne. Chociaż powszechnie znana jako “pompa mięśniowa”, może ona w rzeczywistości oferować korzyści zwiększające wydajność, jak również estetykę. Wykazano, że pompy mięśniowe wspomagają syntezę białek mięśniowych w celu promowania wzrostu mięśni [12]. Wykazano również, że L-Citrulline zmniejsza uczucie zmęczenia mięśni [13].

Słowo końcowe

Po przeczytaniu tego artykułu, mamy nadzieję, że macie wszystko, czego potrzebujecie, aby odpowiedzieć na pytanie: czy jesteście przedtreningowani dla kobiet?

Zajęliśmy się wszystkim, od tego, do czego jest używany do jego pracy, od tego, czy jest bezpieczny do najlepszych składników, których można użyć.

Teraz, gdy wychodzisz szukać suplementu przedtreningowego dla kobiet, mamy nadzieję, że znajdziesz wysokiej jakości produkt, który pomoże Ci wydobyć więcej z Twoich treningów i przyspieszyć postępy.

Nasz ulubiony przedtrening dla kobiet to Powher Up Pre-workout, sprawdź to tutaj.

 • Dodaj swój komentarz