Jak Dumbbell Bench Press

Zwiększ siłę ławki i wierć w stabilizujące mięśnie za pomocą tego poręcznego poradnika, jak nacisnąć hantlem ławkę z siłowni. Trzymaj się z nami, a dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym, jak udoskonalić tę odmianę na ławce.

Jak tłoczyć hantle na ławce

1. Połóż się na płaskiej ławce z hantlem w każdej ręce

2. Podnieś ciężary, żeby były tuż pod i trochę poza twoimi ramionami.

3. Twoje łokcie powinny być na zewnątrz, a dłonie skierowane do końca ławki

4. Płynnym, kontrolowanym ruchem, wepchnij jednocześnie oba hantle w górę, aż do wyprostowania ramion. W tej pozycji twoje ciężary powinny niemalże dotykać i siedzieć nad twoją górną klatką piersiową.

5. Wróć do pozycji startowej, zginając ramiona i sprowadzając hantle z powrotem w dół. Nie pozwól im zanurzyć się zbyt daleko w dół lub na zewnątrz, w przeciwnym razie możesz nadmiernie wysunąć się na ramieniu

Wskazówka: Powoli ucz się ruchu. Ponieważ masz dwa ciężary, na początku może być trochę trudniej pracować z obiema rękami na raz, ale ćwicz dalej, a to się wyrówna.

Korzyści płynące z zastosowania hantelowej prasy stołowej

Może się wydawać, że to nie różni się zbytnio od konwencjonalnej prasy ławkowej. Jednak z tym dzieckiem pod powierzchnią dzieje się o wiele więcej. Ponieważ masz do czynienia z dwoma ciężarami na raz, ta odmiana może podkreślić różne słabości, o których nawet nie wiedziałeś, że masz.

Na przykład, jedno ramię może nie być tak potężne jak drugie. Albo możesz mieć trudności z utrzymaniem prostego światła, gdy pchasz ciężary w górę. I obie te rzeczy są absolutnie w porządku, dziewczyno. Musisz tylko nauczyć się naciskać hantle na ławce, a jednostronny element (dwa ramiona pracujące osobno) uderzy w te słabsze mięśnie, pomagając ci wyrównać sylwetkę.

Dowiedz się, jak wykonać te ćwiczenia na zabójczy trening górnych partii ciała:

  • Dodaj swój komentarz