Hourglass Fit Review -Niesamowity kobiecy palnik tłuszczowy?

Zaokrągliłyśmy cały nasz zespół i każdy wykonał recenzje Hourglass Fit, aby dowiedzieć się, czy ten dodatek do palnika tłuszczu może naprawdę pomóc w zrzuceniu kilogramów. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego sklasyfikowaliśmy Hourglass Fit jako jeden z naszych najlepszych produktów na naszej najlepszej recenzji palników tłuszczu.

Sprzedawany jako produkt dla kobiet, Hourglass Fit twierdzi, że pomaga kobietom schudnąć.

Przy tak wielu różnych produktach, kobiety często są zalewane opcjami suplementów, co sprawia, że znalezienie produktu najwyższej jakości jest bardzo trudne.

Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy jest to właściwa opcja dla Ciebie, dodaliśmy kompleksową ocenę do listy Hourglass Fit opinie tam.

Wykonując tę recenzję Hourglass Fit, mamy nadzieję, że masz wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji, czy ten dodatek może dać Ci wsparcie, którego potrzebujesz na diecie.

Będziemy obejmować wszystko, od składników, więc wiesz dokładnie, czego możesz oczekiwać od Hourglass Fit. Przeczytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.

Czy palniki tłuszczu dla kobiet działają?

Zanim zagłębimy się w szczegóły produktu, tak jak czyni to tak wiele recenzji Hourglass Fit, chcemy wyraźnie zaznaczyć, że nie ma żadnych dowodów ani opublikowanych badań sugerujących, że tak zwany “spalacz tłuszczu” może naprawdę działać.

Przeprowadzając naszą recenzję, możemy przyjrzeć się poszczególnym składnikom mieszanki i przeanalizować badania naukowe dotyczące każdego z nich. Powinno nam to dać wyobrażenie o roli każdego elementu w odniesieniu do utraty wagi, ale nie możemy zagwarantować wyników.

W związku z tym nie należy polegać na suplementach z palnika tłuszczu przy utracie wagi. Są one żywności i ekstraktów roślinnych, mające na celu wsparcie kalorii ograniczonej diety i aktywnego stylu życia.

W tej sytuacji mogą one pomóc wspierać Cię w Twoich wysiłkach i może nawet zwiększyć wyniki Twoich wysiłków.

Jeśli chodzi o znalezienie spalacz tłuszczu specjalnie dla kobiet, jesteśmy na poszukiwanie czegoś, co specjalnie uzupełnia fizjologicznych potrzeb kobiet dietera.

W szczególności potrzebujemy suplementu, który może pomóc w zaspokojeniu pragnień. Ze względu na wahania hormonalne w ciągu miesiąca, kobiety są bardziej podatne na słodkie zachcianki, co może być wystarczające, aby zrzucić cię z diety. [1].

Chcemy też zobaczyć coś z odpowiedzialnym podejściem do używek. Wiele męskich palników tłuszczu zawiera bardzo wysokie porcje kofeiny, co może być niebezpieczne dla każdego. Kobiety są jednak bardziej narażone na negatywne skutki uboczne kofeiny niż mężczyźni, więc musimy zobaczyć coś z bardziej wyważonym podejściem. [2].

Przeglądając Hourglass Fit, weźmiemy pod uwagę to, jak dobrze to działa w przypadku kobiet.

 

Hourglass Fit Review – Składniki

W każdym suplemencie, to właśnie zastosowane składniki mówią nam, jak dobrze może on działać. W ramach naszego przeglądu Hourglass Fit, będziemy patrzeć na badania otaczające każdy wybór składników, aby dowiedzieć się, czy jest prawdopodobne, że pomoże Ci w próbie utraty wagi.

Przeanalizujmy szczegóły w tym przeglądzie Hourglass Fit i przyjrzyjmy się temu, co znalazło się w tej formule:

 • Witamina D3 – Kobiety, które regularnie uzupełniają witaminę D3 i cieszą się zdrową dietą i aktywnym trybem życia, wykazały, że tracą więcej na wadze niż kobiety, które nie uzupełniały witaminy D3. [3]
 • Witaminy B6 i B12 – Obie te witaminy odgrywają kluczową rolę w Twoich procesach metabolicznych. Wykazano, że te, które ją uzupełniają, zwiększają oksydację tłuszczu [4] a długotrwałe użytkowanie było związane z utratą wagi [5].
 • Chrom – Wykazano, że ten śladowy składnik odżywczy redukuje łaknienie cukrów [6], co jest kluczem do pomocy kobietom podczas diety, ponieważ badania pokazują, że słodkie przysmaki są najbardziej wyrazistym pragnieniem [7]
 • Glucomannan – Ten szeroko stosowany i dobrze zbadany środek zmniejszający apetyt był związany z utratą wagi przy wielu okazjach [8]. Czyni to poprzez lekkie rozszerzenie w żołądku, aby poczuć się pełniej, zdejmując krawędź z pragnienia, skracając przekąski i zmniejszając wielkość porcji. [9]. Jeden z badaczy nazwał to potencjalnym rozwiązaniem dla epidemii otyłości w Ameryce. [10].
 • Ekstrakt z zielonej herbaty – Dowiedziono, że zawiera on silne przeciwutleniacze zwane katechinami, które wywołują reakcję termogeniczną zwiększającą szybkość metabolizmu. [11]. Udowodniono, że ma to wpływ na utratę wagi [12].
 • Capsimax – Wyciąg z pieprzu kajeńskiego jest silnym termogenicznym wyciągiem, który, jak wykazano, poprawia spalanie kalorii i utlenianie tłuszczu [13]. W Hourglass Fit zastosowano Capsimax, wysoko skoncentrowaną wersję ekstraktu, która powinna być silniejsza.
 • Guarana – Składnik ten jest bogaty w termogeniczne antyoksydanty i dostarcza kofeinę, która może zwiększyć metabolizm. [14].
 • Ekstrakt z czarnego pieprzu – Wykazano, że ten składnik pomaga organizmowi wchłaniać więcej składników odżywczych, co może pomóc w maksymalnym wykorzystaniu tej formuły. [15].Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że jest to dobra lista składników, która zapewnia kobietom wszechstronny suplement. Powinna ona wspierać wszystkie kluczowe obszary, które wymieniliśmy powyżej. Podobnie jak w przypadku wielu innych recenzji Hourglass Fit, uważamy, że jest to bardzo silna lista składników.Dowiedz się więcej na Hourglassfit.com

Hourglass Fit – Czy to działa dla kobiet?

Nasze recenzje Hourglass Fit wykazały, że jest to odpowiedni dodatek dla kobiet.

Nie ma żadnych dodatków pobudzających i choć zielona herbata i guarana mogą zawierać trochę kofeiny, jej ilość jest tak mała, że nie powinna prowadzić do nieprzyjemnych skutków ubocznych, o których wspominaliśmy wcześniej.

Dzięki zastosowaniu zarówno chromu, jak i glukomannanu, Hourglass Fit pomaga również zwalczać zachcianki i zachować pełnię na dłużej. Powinno to pozwolić na zajęcie miejsca kierowcy, jeśli chodzi o hormony zakłócające dietę.

Delikatny charakter formuły Hourglass Fit, wraz z naciskiem na tłumienie apetytu, sprawia, że jest to dobrze przemyślany dodatek do palnika tłuszczu, który powinien zaspokoić potrzeby kobiet bardzo dobrze.

Jak skuteczna jest klepsydra?

W naszym przeglądzie Hourglass Fit przeanalizowaliśmy dotychczas składniki, ale ważne jest również, abyśmy przyjrzeli się wielkości porcji każdej z nich. To powinno dać nam dobre wyobrażenie o tym, jak skuteczne może być.

Jesteśmy zadowoleni z porcji witamin D3, B6 i B12, a także chromu. Wszystkie one przekraczają Twoją zalecaną dzienną wartość, dając Ci bardzo duże szanse na skorzystanie z ich dobrodziejstw.

Badania, które przeprowadziliśmy sugerują, że porcja 2-4g glukomannanu jest kluczem do uzyskania najlepszych rezultatów odchudzania. Hourglass Fit siedzi tuż pod tym w 1500mg. Chociaż nie jest to najbardziej optymalna porcja, nadal uważamy, że jest to dobre, jak wiele innych podobnych suplementów tam znacznie poniżej dawki.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z ekstraktu z zielonej herbaty i pieprzu cayenne w tej mieszance. Oba są szeroko badane i wykazano, że mają pewien zauważalny wpływ na tempo przemiany materii, co czyni je dobre wybory w ogóle. Serwetki są również silne w porównaniu z innymi suplementami wysokiej klasy spalacz tłuszczu.

Guarana jest również dostępna w dobrej porcji 100mg. Nie jest to najbardziej hojna porcja, jaką widzieliśmy, ale nadal jest konkurencyjna.

Hojne porcje stosowane w Hourglass Fit wskazują, że może to być skuteczna opcja. W porównaniu z innymi suplementami na rynku, oferuje jedne z najlepszych składników i dawek, które mogą również wpływać na skuteczność.

Recenzje Fit Hourglass – Co myślały inne kobiety?

Jedną z najważniejszych części analizy produktu jest ustalenie, jak dobrze działa on w rzeczywistych sytuacjach, dlatego też przyjrzeliśmy się recenzjom Hourglass Fit kobiet, które go kupiły i używały.

Ogólnie rzecz biorąc, kiedy przyjrzeliśmy się recenzjom Hourglass Fit, zauważyliśmy zdecydowaną pozytywną reakcję na ten suplement. Chociaż jest to stosunkowo nowy produkt, kobiety na całym świecie twierdzą, że pomógł im wesprzeć ich dietę odchudzającą i bezpośrednio przyczynił się do tych doskonałych wyników.

W sekcji referencje na stronie Hourglass Fit znaleźliśmy fantastyczne recenzje, takie jak ta od Nicole w San Diego:

Najtrudniejszą częścią diety dla mnie zawsze było kontrolowanie pragnień wokół mojego okresu. Jak tylko dojdzie do “tej pory miesiąca”, wszystkie moje dobre intencje wychodzą prosto przez okno i brzęczę, zanim dowiem się, co się dzieje. I, bądźmy szczerzy, sałatki to nie to samo co czekolada!

Odkąd zacząłem brać Hourglass Fit, czułem się całkowicie pod kontrolą. Jestem pełniejsza i bardziej zadowolona po posiłkach, a o wiele łatwiej jest mi odmówić leczenia (w końcu!). Udało mi się trzymać zdrowej diety (i zrzuciłam już 8lb) nawet przez cały okres, który zawsze był wtedy, gdy zbaczałam z trasy!

Pozostałe recenzje Hourglass Fit idą w tym kierunku i pokazują, że produkt został specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby kobiet podczas diety. Ogólnie rzecz biorąc, jest to pomocne w poparciu naszych własnych ustaleń, kiedy recenzja Hourglass Fit.

Jak wziąć klepsydrę Fit

Jako dobrą praktykę zalecamy zawsze stosować się do wytycznych producentów, jeśli chodzi o przyjmowanie palnika tłuszczu, takiego jak Hourglass Fit.

Wszystkie wyniki, na które natknęliśmy się czytając badania nad tymi składnikami sugerują, że najlepszym sposobem, aby zobaczyć wyniki jest podjęcie suplementów konsekwentnie przez dłuższy okres czasu. Jako takie, zalecamy przyjmowanie Hourglass Fit tak konsekwentnie, jak to możliwe.

Istnieją również leki zmniejszające apetyt do uwzględnienia w czasie, więc zalecamy biorąc Hourglass Fit około 60-30 minut przed masz do jedzenia. To powinno pomóc w walce z apetytem i zmniejszyć wielkość porcji.

Mając to wszystko na uwadze, sugerujemy, abyś wzięła Hourglass Fit w ten sposób:

 • Pierwsza kapsułka przed śniadaniem
 • Druga kapsułka przed obiadem
 • Trzecia kapsułka przed wieczornym posiłkiem

Staraj się nie zabierać klepsydry zbyt blisko miejsca, w którym normalnie kładziesz się spać. Podczas gdy poziom kofeiny jest niski, może to wpłynąć na Twoją zdolność do spania, jeśli weźmiesz ją zbyt późno.

Dowiedz się więcej na stronie Hourglassfit.com

Klepsydra Fit Efekty uboczne

Ze względu na fakt, że w tej formule nie ma dodanych substancji stymulujących, uważamy, że jest mało prawdopodobne, że podczas przyjmowania tego dodatku wystąpią efekty uboczne. W naszej recenzji Hourglass Fit nie odczuliśmy efektów działania żadnych używek, ale wtedy znów każdy jest inny, a Ty możesz coś poczuć.

Jeśli uważasz, że jesteś szczególnie wrażliwy na używki lub na ogół spożywasz dużo kofeiny, zastanów się nad ograniczeniem ich stosowania.

Podczas przyjmowania glukomannanu niektóre kobiety zgłaszały wzdęcia, ale poza tym badania wykazały, że ten składnik jest bardzo bezpieczny w stosowaniu.

W tej mieszaninie nie ma wypełniaczy, syntetyków ani zastrzeżonych mieszanek, które również działają na korzyść palnika tłuszczu Hourglass Fit.

Jak zawsze, jeśli nie jesteś pewien, zalecamy porozmawiać z lekarzem przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z Hourglass Fit lub innego suplementu.

Hourglass Fit review – Cena

Jedna butelka Hourglass Fit to równowartość jednego miesiąca produktu.

$55/£35 – Jedna butelka

$110/£70 – Dwie butelki

$220/£140 – Cztery butelki + dwie DARMOWE butelki + DARMOWE dostawy na cały świat

Jak widać, wybór większego pakietu może na dłuższą metę zaoszczędzić pieniądze. Chociaż jest to większy koszt z góry, to może być bardziej odpowiednie, jeśli planujesz utrzymać impet dzieje się w ciągu kilku miesięcy, co jest zawsze najlepszym rozwiązaniem, jeśli planujesz stracić dobrą ilość wagi, i trzymać go off.

Ze wszystkich naszych Recenzje Hourglass Fit, okazało się, że im dłużej braliśmy dodatek, tym więcej wyników widzieliśmy, a najbardziej opłacalną opcją dla długoterminowej utraty wagi było zdecydowanie kupno pakietu.

Hourglassfit.com oferuje możliwość płacenia przez American Express, Visa, Mastercard i Paypal poprzez bezpieczną odprawę.

Pros 

 • Całkowicie naturalny
 • Dobrze zbadany
 • Wysoka jakość
 • Odpowiednie dla kobiet
 • Brak dodanych stymulantów

Cons

 • Wyższa cena niż inne

Hourglass Fit Review – Co myśleliśmy?

Nasza recenzja Hourglass Fit pozostawiła nas zadowolonych z tego dodatku.

Jest on wysokiej jakości, zawiera inteligentne składniki i co najważniejsze, został zaprojektowany z myślą o kobietach. Kiedy przyjrzeliśmy się liczbie recenzji Hourglass Fit od prawdziwych kobiet, które zainwestowały w produkt własne ciężko zarobione pieniądze, okazało się, że podoba nam się on jeszcze bardziej.

Jest to bardzo ważne, aby upewnić się, że nasze wyniki są dopasowane do kobiet, które kupiły produkt, więc to jest dobra praca Hourglass Fit wydaje się pomagać kobietom w ich diecie i ćwiczeniach.

W porównaniu do innych podobnych suplementów, z myślą, że ten jest doskonałym wyborem. Podczas gdy nasza recenzja Hourglass Fit stwierdziła, że cena może być wyższa niż niektóre inne, uważamy, że jest to warte pieniędzy.

Jeśli weźmiesz ten suplement do pracy obok kalorii ograniczonej diety i dużo ćwiczeń fizycznych, Hourglass Fit może być wielkim aktem wsparcia. Po pełnym i dokładnym przeglądzie Hourglass Fit, nie możemy być szczęśliwsi, aby polecić go komuś, kto potrzebuje trochę pomocy z ich wysiłków odchudzania.

Sklepowy palnik tłuszczowy z klepsydrą


 • Dodaj swój komentarz