4 Gauge Pre-Workout Review – Czy to działa dla kobiet?


Nie dajcie się zwieść opakowaniu – choć może ono wyglądać jak “męski” produkt, okazało się, że może mieć pewne znakomite zalety dla kobiet. Dowiedz się więcej w naszej przedtreningowej recenzji 4 Gauge.

Pomimo męskich kolorów i pojemnika z pociskiem shotgun, znaleźliśmy 4 Gauge przed treningiem może mieć to, co potrzebne, aby pomóc kobietom poprawić swoje treningi.

Stworzony przez specjalistyczną firmę suplementów Roar Ambition, być może widziałeś ten popularny produkt w swoich poszukiwaniach dobrego preworkingu. Na pewno widzieliśmy wiele rozmów o nim w Internecie.

Aby dowiedzieć się dokładnie, jak dobre to jest, przyjrzeliśmy się szczegółom w przeglądzie przedtreningowym 4 Gauge.

4 Gauge pre-workout Składniki

Zawarte w tym preparacie oświadczenia poprawiające wydajność są bezpośrednim wynikiem zastosowania składników zawartych w tej formule. W związku z tym ważne jest, aby podczas przeglądu przedtreningowego dotyczącego 4 Gauge’ów oraz stosowanych porcji, przyjrzeć się wszystkim nazwom na temat faktów dotyczących suplementów, aby ocenić ich skuteczność.

Może to również pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa w naszym przeglądzie przedtreningowym 4 Gauge.

Przyjrzyjmy się wszystkim kluczowym graczom, aby dowiedzieć się, co mogą Ci zaoferować.

 • Caffeine Anhydrous (150mg) – Udowodniono, że ten składnik zwiększa ogólną wytrzymałość, a nawet siłę w treningu oporowym. [1]. Badania pokazują, że porcja 150-200mg znacznie poprawia wydolność fizyczną, a przy 150mg, 4 Gauge kleszczy to pudełko i jest bezpieczne również dla kobiet. [2].
 • L-Theanine (200mg) – Jest to dobrze znany nootropik, który w połączeniu z kofeiną może pomóc w zapewnieniu dłuższego zastrzyku energii i ograniczyć efekty uboczne takie jak dreszcze i bóle głowy. [3]. Idealne dla kobiet, ponieważ jesteśmy bardziej podatni na negatywne skutki uboczne kofeiny niż mężczyźni. [4].
 • Creatine (1000mg) – Kreatyna jest jednym z najczęściej badanych suplementów na świecie i wielokrotnie udowodniono, że zwiększa sprawność fizyczną i moc. [5]. Porcja jest niższa niż w badaniach, ale w porównaniu z innymi podobnymi suplementami, 4 Gauge oferuje bardzo hojną porcję.
 • L-Citrulline DL-Malate (6000mg) –Pobrany z arbuza rozszerzacz naczyń zwiększa poziom tlenku azotu w organizmie, który rozszerza naczynia krwionośne i może poprawić wytrzymałość i siłę [6]. Ta porcja 6000mg jest taka sama jak te stosowane w badaniach, gdzie udowodniono, że poprawia wydajność fizyczną.
 • Red Beet (300mg) – Jest to kolejny środek rozszerzający naczynia, który wykazał, że poprawia wytrzymałość [7].
 • Rhodiola Rosea (100mg) – Inny nootropowy, został dodany, aby pomóc w promowaniu pozytywnego nastroju i skupionych umysłów, i zmniejszyć zmęczenie [8]. Wykazano, że pomaga to w zwiększeniu wytrzymałości [8].
 • Acetyl-L-Carnitine (500mg) – Składnik ten został dodany w celu ułatwienia regeneracji poprzez zmniejszenie ogólnego uszkodzenia mięśni [9].
 • Coconut Water Powder (300mg) – Często nazywana naturalnym elektrolitem, woda kokosowa w proszku dopełnia formułę, przywracając utracone składniki odżywcze, utrzymując nawodnienie i pomagając uzupełnić zapasy wszystkiego, co jest potrzebne do treningu. [10].
Uwaga: To jest dobrze przemyślana formuła. Ale to właśnie odpowiedzialny, dobrze przemyślany sposób podawania kofeiny i innych wzmacniaczy mocy sprawia, że jest to tak silny trening dla kobiet.

Dowiedz się więcej na stronie 4Gauge.com

4 Gauge pre-workout- Czy to jest dobre dla kobiet?

Przedtreningowe suplementy, które są naprawdę odpowiednie dla kobiet, są trudne do zdobycia. Z tak wielu suplementów tam podając kofeinę na niebezpiecznie wysokim poziomie, to rzadkość, aby znaleźć coś, co naprawdę będzie oferować bezpieczny impuls dla kobiet.

Są to następujące sposoby, które uważamy, że 4 Gauge może być odpowiednie dla kobiety konsumenta:

 • Żadnych wstrząsów i zderzeń

Stosowanie odpowiedzialnego poziomu kofeiny wraz z l-teaniną oznacza, że powinno to zapewnić płynne podniesienie i zdławienie wszelkich potencjalnych skutków ubocznych w zarodku.

 • Odpowiedzialne wielkości porcji

Suplement ten zadbał o zaoferowanie skutecznych, a jednocześnie bezpiecznych rozmiarów porcji bezkofeinowych, co natychmiast obniża czynnik ryzyka w porównaniu z innymi podobnymi produktami.

 • Zwiększa wytrzymałość i siłę

Niezależnie od tego, czy jesteś biegaczką, czy motolożką, składniki i niektóre porcje w 4 Gauge zostały pokazane jako pomocne w zwiększeniu wydajności, więc pasuje to każdej kobiecie.

4 Gauge pre-workout Skuteczność

 

Zastosowane składniki, badania za nimi i wielkości porcji w tym dodatku są kluczem do zrozumienia, co może zaoferować. Nasz przegląd przedtreningowy 4 Gauge odkrył następujące korzyści:

Jak wspomnieliśmy powyżej, udowodniono, że poziom bezwodnej kofeiny zwiększa wydajność fizyczną, a nawet siłę.

W połączeniu z l-teaniną, możesz spodziewać się dłuższego uwalniania energii, w połączeniu z bardziej płynnym podnoszeniem. To powinno pomóc zmniejszyć ryzyko wystąpienia efektów ubocznych u większości kobiet.

Bardzo hojna porcja 6000mg l-citrulline dl-malate jest również uspokajająca, ponieważ badania wykazały, że jest ona optymalna dla poprawy wytrzymałości poprzez rozszerzenie naczyń. Podoba nam się, że jest to również poparte czerwonym burakiem, ponieważ może to poprawić wyniki, których można się spodziewać.

Element nootropowy jest pokryty rodiolą różaną, kofeiną i l-teaniną, co oznacza, że powinieneś mieć wystarczające wsparcie, aby skupić się na następnym treningu.

Acetylo-L-karnityna i woda kokosowa w proszku są dobrym, dobrze zbadanym dodatkiem, ale wielkość porcji jest stosunkowo niewielka, więc korzyści, jakie oferują, mogą być ograniczone.

Mimo to uważamy, że jest to doskonała formuła. Rzadko zdarza się, aby kobieta znalazła tak dobrze przebadaną i podaną przed treningiem formułę, więc puścimy 4 Gauge z wodą kokosową i acetylo-l-karnityną.

Dowiedz się więcej na stronie 4Gauge.com

Jak wziąć 4 Gauge pre-workout

Wystarczy wziąć dwie miarki 4 Gauge i dobrze wymieszać z 10-12 fl.oz wody lub soku. Wypij 15-30 minut przed rozpoczęciem treningu, aby poczuć pełne działanie używek w jego wnętrzu.

Nie należy przyjmować 4 Gauge później niż 5 godzin przed pójściem spać, ponieważ może to wpłynąć na Twoją zdolność do zasypiania.

4 Gauge pre-workout  efekty uboczne

Ze względu na odpowiedzialną porcję kofeiny w tym suplemencie, nie należy odczuwać żadnych skutków ubocznych po zażyciu 4 Gauge.

Jeśli jednak jesteś szczególnie wrażliwy, zacznij od jednej gałki i zobacz jak się czujesz. Następnie można pracować do dwóch, jeśli jesteś w porządku.

Powinieneś również rozważyć ograniczenie ilości kawy i herbaty w ciągu dnia, aby upewnić się, że nie bierzesz zbyt wiele środka pobudzającego. Powinno to zmniejszyć szansę na wystąpienie efektów ubocznych.

4 Gauge pre-workout recenzja: smak

Twórcy 4 Gauge stworzyli go z jednym tylko smakiem: Fruit Blast.

Niektórym może nie podobać się brak różnorodności, ale ogólnie smak okazał się dobry. Jest owocowy z lekko kwaśnym kopem. Ogólnie rzecz biorąc, nie smakuje zbyt słodko, ale jest orzeźwiający i łatwy do picia.

Miesza się również z serduszkami i sokami.

4 Gauge pre-workout Cena

Jeden zbiornik 4 Gauge zapewnia 20 porcji przedtreningowych, co wystarcza na miesiąc.

Pojedyncza butelka kosztuje: $45/£25

Dwie butelki + bezpłatna wysyłka do USA i Wielkiej Brytanii: $90/£50

Trzy butelki + jedna DARMOWA butelka + bezpłatna wysyłka do USA i Wielkiej Brytanii: $135/£75

Podczas gdy ten wstępny trening jest na droższym końcu spektrum, można dokonać pewnych oszczędności, wybierając ofertę multi-buy. Może to znacznie poprawić stosunek jakości do ceny, jeśli zdecydujesz się na wykorzystanie 4 Gauge w dłuższym okresie czasu. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na tę opcję, jesteś objęty 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Oferują one Amazon Pay i PayPal, co jest szybkim i bezpiecznym procesem wymeldowania.

Pros

 • Responsible caffeine serving
 • Suitable for women
 • Natural formula
 • Low risk of side effects
 • 90 day money back guarantee

Cons

 • Premium price

4 Gauge pre-workout recenzja: Runda w górę

Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo silny trening wstępny dla kobiet, pomimo męskiego opakowania.

Nasz przegląd przedtreningowy 4 Gauge ujawnił mocny, a jednocześnie bezpieczny suplement, który został poparty badaniami. Dostarcza on wysokiej jakości, naturalnej formuły, która powinna zapewnić rezultaty treningowe.

Mimo to, wiemy, że może to być kosztowna opcja, ale wierzymy, że jakość sprawia, że jest ona warta swojej ceny.

Ogólnie rzecz biorąc, wysoko oceniamy 4 Gauge i polecamy go kobiecie, która chce przenieść swoje treningi na wyższy poziom.

Sklep na 4Gauge.com


4 Gauge Pre-Workout Review – Czy to działa dla kobiet?

Nie dajcie się zwieść opakowaniu – choć może ono wyglądać jak “męski” produkt, okazało się, że może mieć pewne znakomite zalety dla kobiet. Dowiedz się więcej w naszej przedtreningowej recenzji 4 Gauge.

Rating redaktora:
5 gwiazdek

 

 • Dodaj swój komentarz