13 Vegan Fitness Instagram Wpływy, których należy przestrzegać – 2020 AKTUALIZACJA

Jeśli właśnie stałeś się weganinem i szukasz wskazówek i wskazówek, jak utrzymać się w ciężkiej pracy na siłowni, lub już żyjesz tym roślinnym życiem i chcesz zacząć pracować nad swoim zdrowiem, to musisz znaleźć najlepsze wegańskie konto Instagram fitness.

W dzisiejszych czasach tak wielu z nas zwraca się ku wegańskiemu stylowi życia, czy to w celach zrównoważonego rozwoju, zdrowotnych czy moralnych. Przez długi czas nie było zbyt wiele informacji na temat tego, jak być zarówno weganinem, jak i budować mięśnie na bazie roślin.

Ale w ostatnich latach, sprawy się zmieniły. W miarę jak coraz więcej ludzi decyduje się zostać weganami, “tajemnice” budowania mięśni stają się coraz bardziej widoczne. I jednym z powodów, dla których wiemy tak wiele na ten temat, jest jedna z naszych ulubionych platform mediów społecznościowych – Instagram.

Aby pomóc ci dzielić się miłością, znaleźliśmy jedne z najbardziej inspirujących dziewczyn. Sprawdź nasze 10 ulubionych wegańskich influenc Instagram fitness i spójrz na te urocze dziewczyny na wszystkie rzeczy vegainz.

Nasze ulubione konta Instagram Fitness Vegan

Tia Blanco

Tia Blanco zrobił plusk w świecie zdrowia i kondycji jako międzynarodowo uznanego pro surfer. Nie tylko to, ona jest zasilana całkowicie przez rośliny.

Zarówno w 2015 jak i 2016 roku wygrała Otwarte Mistrzostwa Świata Kobiet w Surfingu International Surfing Association (ISA).

Jako weganka z pasją twierdzi, że jej dieta roślinna przyczyniła się do poprawy jej wydajności na wodzie. Jej konto Instagram jest pełne inspirujących ujęć jej aktywnego stylu życia, a także kilku wskazówek i porad dotyczących wegańskich przekąsek i żywności.

Odkryj nasz przegląd najlepszych spalaczy tłuszczu dla kobiet.

Grace Beverley

Fitness influencer, YouTuber, kobieta biznesu i wszystko wokół wielkiej gal Grace Beverley jest koniecznością dla Ciebie wegańska fitness Instagram inspiracji.

Jej pasza jest zraszana treningami, końcówkami treningowymi i dużą ilością treści wegańskich. Począwszy od zdrowych posiłków, a skończywszy na smakowitych przysmakach, ma do zaoferowania mnóstwo dań na bazie roślin, którymi można się delektować.

Co więcej, jej pasza oferuje wiele wskazówek i wskazówek, jak budować mięśnie i utrzymać je na diecie wegańskiej.

Teraz, z ponad milionem zwolenników jej imienia, jest zdecydowanie warta naśladowania.

Amanda Fisher

Modelka fitness, jogin i osobisty trener, Amanda Fisher, to inspirowanie innych do przejścia na roślinny styl życia.

Jej własna historia jest dość niesamowita – straciła 30 kg, kiedy przeszła na dietę wegańską i udokumentowała podróż na swoim koncie Instagram.

Od macierzyństwa do szkolenia, zdrowe posiłki do przysmaków roślinnych, jej wegańska fitness konto Instagram obejmuje to wszystko.

Natalie Matthews

Jeśli ktoś wie, jak być w dobrej formie i cieszyć się pożywną dietą wegańską, to jest Natalie Matthews.

Bikini modelka zawodnik, surfer, modelka fitness i wegańska szefowa kuchni – ma wszystkie referencje, które gwarantują, że będzie się za tobą podążać.

Z inspiracji posiłków, a nawet porady, na których wegańskie suplementy należy sprawdzić, ona wie coś lub dwa o utrzymaniu jej ciała na diecie roślinnej. Sprawdź jej Instagram paszy, aby uzyskać inspirację.

Crissi Carvalho

Modelka i trenerka fitness, Crissi Carvalho, podchodzi do swojej kondycji i żywienia w sposób holistyczny. Prowadzi własną stronę internetową i konto Instagram, koncentrując się na prowadzeniu aktywnego stylu życia obok diety wegańskiej.

Ona też wie, o czym mówi – w 2016 roku wygrała Arnold Classic przeciwko innym na diecie mięsnej.

Carvalho jest także zapalonym szefem kuchni, więc na jej wegańskim koncie Instagram fitness znajdziesz mnóstwo inspiracji jedzeniem.

Bianca Taylor

Taylor łączy swoją miłość do kulturystyki z pasją do wegańskiego stylu życia. Na swoich kanałach Instagram i YouTube dzieli się jedzeniem, treningami i ogólnymi treściami dotyczącymi stylu życia.

Sprawdź jej historię i najprawdopodobniej znajdziesz w niej mnóstwo inspiracji, niezależnie od tego, czy gotujesz wysokobiałkowy, roślinny posiłek, czy też masz zamiar udać się na siłownię.

Chodzi jej o szerzenie miłości do planety i kładzie duży nacisk na korzyści środowiskowe płynące z diety wegańskiej, a także na pozytywny wpływ, jaki wywiera ona na Twój organizm.

Lilian D. Aguilar

Podczas gdy wiele osób z naszej listy zwróciło się w ostatnich latach w stronę diety wegańskiej, Aguilar od dawna jest zwolenniczką roślinnego stylu życia – jest weganką od 2002 roku!

Mając tak wiele lat jako weganka pod swoim pasem podnośnikowym i mnóstwo doświadczenia jako kulturystka i osobisty trener, jest ona twoim go-to-girl do połączenia diety roślinnej z fitness.

Sprawdźcie jej Instagram na wegetację przez kilka dni.

Samantha Shorkey

Ten wegański siłownia Instagram wpływy jest o fitness i jej pasją numer jeden jest wprowadzenie diety opartej na roślinach do mas.

Ma swoją własną stronę internetową, na której opowiada o sekretach budowania mięśni całkowicie z roślin. Jako osobisty trener i certyfikowany specjalista ds. zarządzania wagą, jest dosłownie profesjonalistką.

Jej zdrowie, sprawność fizyczna, a nawet młodzieńcze spojrzenie sprowadza się do wegańskiej diety. Sprawdź jej Instagram, aby uzyskać inspirację.

Michelle Muench

Muench polega na podejściu do wegańskiego stylu życia z holistycznego punktu widzenia. Więc jeśli chcesz osiągnąć wszechstronny wellness z diety roślinnej i ćwiczeń fizycznych, to jest twoja dziewczyna.

Jej pasza jest pełna inspirujących wiadomości i naprawdę niesamowitych ujęć jogi. Sprawdź jej wegańskie konto Instagram fitness tutaj.

Brin Dillon

Chociaż ma tylko kilka lat roślinnego stylu życia pod swoim pasem, Dillon jest bardzo popularny na Instagram.

Samozwańcza wegańska dietetyczka, uwielbia znajdować pyszne nowe potrawy i dzielić się nimi z wyznawcami.

Choć nie jest tak zdrowa jak inni wpływowcy z jej listy, jest doskonałą zwolenniczką inspiracji żywieniowych dla każdego weganina.

Naturalnie Stefanie

Ta dziewczyna z Glasgow jest jedną z naszych ulubionych wegańskich instruktorów fitness. Ona ma ogromne poparcie dla roślinnych fanatyków fitness, i to nie bez powodu! Jej pasza jest obsypana trudnymi treningami i naprawdę pysznymi zdjęciami z jedzeniem. Co więcej, wszystkie te posiłki są całkowicie roślinne, więc możesz czerpać inspirację z własnej diety i umiejętności kulinarnych tej wegańskiej instruktorki fitness. Czego nie można pokochać!

Steph Elswood

Londyński Steph Elswood to wegański wpływowiec fitness, który już od jakiegoś czasu jest na naszym radarze. Ona jest o tym zdrowego roślinnego stylu życia i zapewnia niesamowite Instagram inspo. Daj jej podążać za jakimś wspaniałym stylu życia i kilka smacznych roślinnych receptur i fitness inspiracji.

Oferuje również świetne wskazówki z medytacją i rozciąganiem, co jest częścią budowania dobrze zaokrąglonego poziomu sprawności fizycznej. Sprawdź ten niesamowity wegański siłownia Instagram wpływy dla tego wszystkiego i więcej!

Catra Corbett

Ta super fajna laska jest niesamowitym, roślinnym ultra biegaczem. Kiedy nie biegnie na 100 lub 200 mil (!?) umieszcza niesamowite zdjęcia, takie jak niesamowite wegańskie wpływy Instagram Fitness, którymi jest. Jej profil jest tak fajny (i zawiera najbardziej urocze szczeniaki!), że będziesz chciał założyć pasek na swoje buty do biegania i samemu się tam dostać!

Daj jej podążać i odkryj jeden z najbardziej inspirujących wegańskich instagramów fitness już teraz!

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po suplementach do palników tłuszczu dla kobiet.

  • Dodaj swój komentarz